O firmie

Leelen to wiodąca marka systemów wideo-domofonowych na świecie, HatPol jest wyłącznym dystrybutorem oraz firmą, która wprowadziła produkty Leelen na rynek Polski w 2009 roku. Produkty Leelen cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość urządzeń oraz bezawaryjność.

Elektronika jest produkowana na maszynach marki Bosch oraz Simens, głównie w technologii SMD, dodatkowo pcb w bramofonach posiada zabezpieczenie przed korozją, co pozwala ciszyć się stabilną praca przez wiele lat. Leelen korzysta tylko i wyłącznie z podzespołów najlepszych producentów na świece np.: matryce LCD/TFT marki SHARP, przetworniki marki SONY.

Leelen wprowadza ulepszenia i innowacje, dba o pozytywny wizerunek produktów, dzięki Włoskim projektantom marka Leelen zachwyca swoim wyglądem i przekonuje do siebie coraz szersze grono odbiorców.
Produkcja systemów domofonowych marki Leelen trwa od 1991 roku, a produkty sprzedawane są w 37 krajach na całym świecie, jest pierwszym przedsiębiorstwem, które wdrożyło system zarządzania jakością ISO9001 i ISO14000 w dziedzinie intercom.

 

fabryka leelen


Zapraszamy do współpracy sklepy, salony sprzedaży jak również monterów i instalatorów.

Wyposażamy punkty sprzedaży w tablice demonstracyjne z zamontowanym i w pełni działającym sprzętem, jak również materiały reklamowe, ulotki, foldery oraz katalogii. Zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną oraz pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu. W tym celu stworzyliśmy witrynę www.leelen.info, w której ciągle pogłębiamy informację na temat zastosowania wideodomofonów marki Leelen, popierając je odpowiednimi przykładami.

  Pobierz logo Leelen w formacie JPG